O nas

Nasi konsultanci czekają na Twój kontakt

Mamy wszystko aby pomóc Tobie w rejestracji

Jesteśmy firmą działająca na rynku od 2010 roku. Zajmujemy się profesjonalną obsługą firm od A-Z, jeśli chodzi o BDO – Baza Danych o Produktach i Opakowaniach oraz Gospodarce Odpadami.

Nasza praca poparta jest wieloletnim doświadczeniem w branży ekologicznej, o czym świadczy grono zadowolonych klientów. Tematami związanymi z BDO zajmujemy się od momentu wejścia w życiu obowiązku rejestracji oraz prowadzenia ewidencji i sprawozdawczości. Przeszliśmy wiele szkoleń, które pozwalają nam na swobodne poruszanie się po Bazie Danych Odpadowych.

Współpracuje z nami wiele firm, mikro i makro przedsiębiorców z całej Polski, którzy powierzyli w nasze ręce swoje sprawozdania BDO.

Rejestr podmiotów wprowadzających produkty w opakowaniach i gospodarujących odpadami, wywołuje wiele wątpliwości u licznej grupy przedsiębiorców.

0 %

Satysfakcja
klientów

0 +

Firm w
rejestrze BDO

0 +

Lat
doświadczenia

Pada pytanie:

Czy moja firma, musi być zarejestrowana w BDO?

Odpowiemy Wam na każde pytanie i rozwiejemy wszelkie wątpliwości, obalimy mity i sprawimy, abyście czuli się usatysfakcjonowani naszą odpowiedzią i pomocą. Sprawa jest dość poważna, gdyż za brak rejestracji w BDO – nr rejestrowego, w konsekwencji mogą grozić wysokie kary pieniężne.

Jeśli nie jesteś pewnie, czy musisz się zarejestrować do BDO, zadzwoń, napisz pomożemy Ci. Zajmiemy się całą procedurą rejestracji, począwszy od przygotowania dokumentów, skończywszy na nadaniu nr rejestrowego i połączeniem Państwa z bazą BDO.

Sprawdzimy czy podlegasz obowiązkowi wpisu do BDO uzyskania wpisu do rejestru i jak uzyskać taki wpis

Dzięki nam tysiące firm, widnieje już w bazie BDO, prowadzimy im ewidencję odpadów, sprawozdawczość, przejęliśmy na siebie ich coroczne obowiązki wobec Urzędu Marszałkowskiego.

Także i Wy możecie spać spokojnie, możecie poświęcić więcej czasu na pracę, dla siebie, rodzinę oraz inne przyjemniejsze kwestie.

Nasi eksperci czekają na Twój wniosek

Wypełnij i wyślij do nas formularz. Gwarantujemy szybką rejestrację Twojego wniosku.

Wypełnij formularz

Wypełnienie formularza pozwoli nam ocenić czy rejestracja jest wymagana dla danej działalności, oraz jaki będzie koszt takiej usługi, wysłanie formularza nie jest obowiązkowe

Kontakt konsultanta

Już po 60 minutach od wysłania formularza nasz specjalista wyceni usługę i skontaktuje się z Państwem.

error: Content is protected !!